GENEL

399 sayılı KHK Uyarınca Sözleşmeli Çalıştırılan Personelin Ücret Tavanları 1995’ten Günümüze

399 sayılı KHK Uyarınca Sözleşmeli Çalıştırılan Personelin Ücret Tavanları

BelirlemeGeçirlilik TarihiÜcret Tavanı (TL/YTL)
BÜTÇE KANUNU1.1.1995-31.3.199533.000.000
BÜTÇE KANUNU1.4.1995-14.4.199535.500.000
95/6749 S.BKK15.4.1995-14.11.199544.500.000
95/7492 S.BKK15.11.1995-31.12.199564.525.000
95/7792 S.BKK1.1.1996 – 30.4.199664.525.000
BÜTÇE KANUNU1.5.1996 – 30.6.199664.525.000
96/8342 S.BKK1.7.1996 -31.12.199696.800.000
BÜTÇE KANUNU1.1.1997 – 30.6.1997126.000.000
97/9352 S.BKK1.1.1997-30.6.1997152.000.000
97/9571 S BKK1.7.1997 -31.12.1997205.200.000
BÜTÇE KANUNU1.1.1998-30.6.1998267.000.000
98/11391 S BKK1.7.1998 -30.9.1998320.400.000
98/11391 S BKK1.10.1998 -31.12.1998352.440.000
98/12233 S BKK1.1.1999-30.6.1999440.600.000
99/13037 S BKK1.7.1999-31.12.1999528.700.000
BÜTÇE KANUNU1.1.2000-14.06.2000608.000.000
10.6.00/12995 S. MB Tel15.6.2000-30.06.2000629.890.000
2000/940 S BKK1.7.2000-14.12.2000692.879.000
2000/1809 S BKK15.12.2000-31.12.2000728.909.000
2001/819 S BKK1.1.2001-14.4.2001801.800.000
9.4.01/6310 S. MB Tel15.4.2001-14.5.2001821.845.000
4.5.01/8374 S. MB Tel15.5.2001-14.6.2001904.851.000
6.6.01/11765 S. MB Tel15.6.2001-30.6.2001950.094.000
2001/2718 S BKK1.7.2001-14.9.2001997.600.000
2001/2954 S BKK15.9.2001-14.10.20011.031.520.000
2001/3038 S BKK15.10.2001-14.11.20011.091.350.000
07.11.01/27680 S. MB Tel15.11.2001-14.12.20011.156.831.000
06.12.01/33352 S. MB Tel15.12.2001-31.12.20011.205.418.000
3.1.2002/89 S. MB Tel1.1.2002-14.05.20021.325.960.000
7.5.2002/9202 S. MB Tel15.5.2002-30.06.20021.359.110.000
2002/4382 S BKK1.7.2002-30.09.20021.427.070.000
2002/4808 S BKK1.10.2002-31.12.20021.527.070.000
BÜTÇE KANUNU1.1.2003-30.6.20031.603.500.000
2003/5884 S BKK1.7.2003-30.12.20031.669.500.000
BÜTÇE KANUNU1.1.2004-30.6.20041.779.740.000
BÜTÇE KANUNU1.7.2004-31.12.20041.886.525.000
BÜTÇE KANUNU1.1.2005-30.6.20051.982
BÜTÇE KANUNU1.7.2005-31.12.20052.088
BÜTÇE KANUNU1.1.2006-30.6.20062.180
BÜTÇE KANUNU1.7.2006-31.12.20062.275
2006/10971 S BKK1.7.2006-31.12.20062.328
2007/11533 S BKK1.1.2007-30.6.20072.451
2007/12342 S BKK1.7.2007-31.12.20072.529
2008/13055 S BKK1.1.2008-30.6.20082.598
2008/13860 S BKK1.7.2008-31.12.20082.701
2009/14539 S BKK1.1.2009-30.6.20092.598
2009/15152 S BKK1.7.2009-31.12.20092.701
2010/7 S BKK1.1.2010-30.6.20103.012
2010/654 S BKK1.7.2010-31.12.20103.120
2011/1241 S BKK1.1.2011-30.6.20113.252
2011/2022 S BKK1.7.2011-31.12.20113.382
2012/2663 S BKK1.1.2012-30.6.20123.472,60
2012/1 S. Kamu Görevlileri Hakem Kurulu Kararı1.1.2012-30.6.20123.611,50
2012/1 S. Kamu Görevlileri Hakem Kurulu Kararı1.7.2012-31.12.20123.755,96
03.01.2013/33 S. MB Gen.1.1.2013-30.6.20133.873,90
04.07.2013/6138 S. MB Gen.1.7.2013-31.12.20134.028,86
03.01.2014/54 S. MB Gen.1.1.2014-31.12.20144.214,74
31.12.2014/11868 S. MB Gen.1.1.2015-30.6.20154.341,18
03.07.2015/6235 S. MB Gen.1.7.2015-31.12.20154.547,83
04.01.2016/82 S. MB Gen.1.1.2016-30.6.20164.861,63
04.07.2016/6152 S. MB Gen.1.7.2016-31.12.20165.104,72
03.01.2017/66 S. MB Gen.1.1.2017-30.6.20175.257,87
04.07.2017/5820 S. MB Gen.1.7.2017-31.12.20175.621,72
04.01.2018/138 S. MB Gen.1.1.2018-30.06.20185.941,60
04.07.2018/5278 S. MB Gen.1.7.2018-31.12.20186.455,55
08.01.2019/87 S. HMB Gen.1.1.2019-30.06.20197.148,24
04.07.2019/205248 S. HMB Gen.1.7.2019-31.12.20197.578,57
06.01.2020/13659 S. HMB Gen.1.1.2020-30.06.20207.994,64
06.07.2020/368870 S. HMB Gen.1.7.2020-31.12.20208.454,34

Yorumunuz için teşekkürler. Vergi Dosyası

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s