GENEL

MEMUR MAAŞ HESABINDA KULLANILAN KATSAYILAR 1970’TEN GÜNÜMÜZE

Memur maaş hesabında kullanılan bazı katsayılar 1970 yılından günümüze aşağıda sunulmuştur.

Yıl / AyAylık KatsayıYan Ödeme KatsayısıTaban Aylık Katsayısı
1 Mart 19707  
1 Mart 19717  
1 Mart 19727  
1 Mart 19737  
1 Mart 197484 
1 Mart 197594 
1 Mart 197694 
1 Mart 1977124 
1 Mart 1978144 
1 Mart 1979166 
1 Mart 1980256 
1 Mart 1981256 
1 Mart 1982308 
1 Ocak 1983349 
1 Ocak 19844011 
1 Temmuz 19844112 
1 Ocak 19854613 
1 Temmuz 19854915 
1 Ocak 19865618 
1 Temmuz 19866219 
1 Ocak 19876620 
1 Temmuz 19877022 
1 Ocak 19888428 
1 Temmuz 198810034 
1 Ocak 198912843 
1 Temmuz 198920580220
1 Ocak 199025596280
1 Temmuz 1990320120355
1 Ocak 1991352135480
1 Temmuz 1991470180640
1 Ocak 1992523202823
1 Temmuz 19926512311.137
1 Ocak 19937402551.575
1 Temmuz 19938352801.775
1 Ekim 19939403102.000
1 Ocak 19949803202.275
1 Nisan 19941.1003602.570
1 Temmuz 19941.1003602.925
1 Ekim 19941.1003603.575
1 Ocak 19951.1403804.135
1 Nisan 19951.2254154.490
15 Kasım 19951.69556510.175
1 Ocak 19961.69556510.175
1 Temmuz 19962.55085015.700
1 Ocak 19973.3151.10020.450
1 Temmuz 19974.4751.48528.100
1 Ocak 19985.8201.93036.500
1 Temmuz 19987.0302.35044.600
1 Ekim 19987.7502.56049.500
1 Ocak 19999.9753.20063.400
1 Temmuz 199912.0003.85077.000
1 Ocak 200013.8104.41088.500
15 Haziran 200014.3104.57091.750
1 Temmuz 200015.7605.030101.400
15 Aralık 200016.5805.290106.900
1 Ocak 200118.2405.820117.600
15 Nisan 200118.7005.960120.700
15 Mayıs 200120.6006.560133.300
15 Haziran 200121.6506.890140.250
1 Temmuz 200122.7507.235147.750
15 Eylül 200123.5507.485153.000
15 Ekim 200124.9207.920162.150
15 Kasım 200126.4208.395172.150
15 Aralık 200127.5308.750179.650
1 Ocak 200230.3009.625197.700
15 Mayıs 200231.0609.865202.800
1 Temmuz 200232.65010.365213.300
1 Ekim 200232.65010.365313.300
1 Ocak 200334.30010.885329.250
1 Temmuz 200334.30010.885395.250
1 Ocak 200436.42011.550429.250
1 Temmuz 200438.61012.240455.050
1 Ocak 20050,04010,01260,486
1 Temmuz 20050,04160,01320,52075
1 Ocak 20060,042650,013530,53377
1 Temmuz 20060,0447450,0141920,55983
1 Ocak 20070,0469850,01490,59812
1 Temmuz 20070,048350,015330,62804
1 Ocak 20080,0494860,015690,65283
1 Temmuz 20080,0514480,0163130,6812
1 Ocak 20090,0535050,0169650,7084
1 Temmuz 20090,0559200,017730,74348
1 Ocak 20100,0573830,018190,76293
1 Temmuz 20100,0594450,0188430,7931
1 Ocak 20110,0619540,0196380,82656
1 Temmuz 20110,0644600,0204400,86251
1 Ocak 20120,0688350,0218270,92105
1 Temmuz 20120,0715890,0227000,95790
1 Ocak 20130,0738370,02341280,98798
1 Temmuz 20130,0767910,024351,0275
1 Ocak 20140,0769980,0244161,205274
1 Ocak 20150,0793080,0251491,24144
1 Temmuz 20150,0830840,0263471,30054
1 Ocak 20160,0888170,0281651,390277
1 Temmuz 20160,0932590,0295741,4598
1 Ocak 20170,0960580,0304621,503595
1 Temmuz 20170,1027060,032571,607645
1 Ocak 20180,1085500,0344241,699121
1 Temmuz 20180,1179400,0374021,846100
1 Ocak 20190,1305970,0414162,044187
1 Temmuz 20190,1384590,0439102,167248
1 Ocak 20200,1460610,0463212,286240
1 Temmuz 20200,1544610,0489852,417699

Kategoriler:GENEL

Tagged as:

Yorumunuz için teşekkürler. Vergi Dosyası

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s