İŞ HUKUKU

YILLAR İTİBARİYLE KIDEM TAZMİNATI TAVANLARI

1980 yılından günümüze yıllar itibariyle kıdem tazminatı tavan rakamları aşağıda sunulmuştur:

Geçerli Olduğu TarihKıdem Tazminat Tavanı (TL)
12 Eylül 198040.500
1 Mayıs 198175.000
1 Ocak 198377.500
1 Ocak 198481.250
1 Temmuz 198482.820
1 Ocak 1985140.300
1 Temmuz 1985149.450
1 Ocak 1986201.600
1 Temmuz 1986223.200
1 Ocak 1987310.200
1 Temmuz 1987329.000
1 Ocak 1988394.800
1 Temmuz 1988470.000
1 Ocak 1989601.600
15 Nisan 1989614.400
1 Temmuz 19891.049.250
15 Temmuz 19891.192.750
1 Ocak 19901.568.000
1 Temmuz 19901.969.500
1 Ocak 19912.489.600
1 Temmuz 19913.323.500
15 Temmuz 19913.385.187
1 Ocak 19924.523.225
15 Ocak 19924.663.389
1 Temmuz 19925.917.293
1 Ocak 19937.701.460
1 Temmuz 19938.687.965
15 Temmuz 19938.878.345
1  Ekim 19939.996.580
1 Ocak 199411.805.500
1 Nisan 199413.267.500
1 Temmuz 199413.622.500
1 Ekim 199414.272.500
1 Ocak 199516.726.300
1 Nisan 199518.020.125
15 Nisan 199519.765.750
15  Kasım 199531.311.650
1 Ocak 199635.176.250
1 Temmuz 199653.312.500
1 Ocak 199777.219.375
1 Temmuz 1997104.734.375
1 Ocak 1998149.990.000
1 Temmuz 1998181.685.000
1 Ekim 1998200.625.000
1 Ocak 1999286.341.250
1 Temmuz 1999345.200.000
1 Ocak 2000488.990.000
15 Haziran 2000506.740.000
1 Temmuz 2000558.440.000
15 Aralık 2000587.720.000
1 Ocak 2001646.560.000
15 Nisan 2001663.000.000
15 Mayıs 2001730.700.000
15 Haziran 2001768.100.000
1 Temmuz 2001807.500.000
15 Eylül 2001835.950.000
15 Ekim 2001884.830.000
15 Kasım 2001938.330.000
15 Aralık 2001978.020.000
1 Ocak 20021.076.400.000
15 Mayıs 20021.103.540.000
1 Temmuz 20021.160.150.000
1 Ekim 20021.260.150.000
1 Ocak 20031.323.950.000
1 Temmuz 20031.389.950.000
1 Ocak 20041.485.430.000
1 Temmuz 20041.574.740.000
1 Ocak 20051.648,90
1 Temmuz 20051.727,15
1 Ocak 20061.770,62
1 Temmuz 20061.857,44
1 Ocak 20071.960,69
1 Temmuz 20072.030,19
1 Ocak 20082.087,92
1 Temmuz 20082.173,19
1 Ocak 20092.260,05
1 Temmuz 20092.365,16
1 Ocak 20102.427,04
1 Temmuz 20102.517,01
1 Ocak 20112.623,23
1 Temmuz 20112.731,85
1 Ocak 20122.805,04
1 Ocak 20122.917,27
1 Temmuz 20123.033,98
1 Ocak 20133.129,25
1 Temmuz 20133.254,44
1 Ocak 20143.438,22
1 Ocak 20153.541,37
1 Temmuz 20153.709,98
1 Eylül 20153.828,37
1 Ocak 20164.092,53
1 Temmuz 20164.297,21
1 Ocak 20174.426,16
1 Temmuz 20174.732,48
1 Ocak 20185.001,75
1 Temmuz 20185.434,42
1 Ocak 20196.017,60
1 Temmuz 20196.379,86
1 Ocak 20206.730,15
1 Temmuz 20207.117,17

Kategoriler:İŞ HUKUKU

Tagged as:

Yorumunuz için teşekkürler. Vergi Dosyası

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s