VERGİDE İZ BIRAKANLAR

Zeki GÜNDÜZ Kimdir?

zeki-gunduz vergi alanında iz bırakanlarZeki Gündüz 8 yıl Maliye Müfettişliği yaptıktan sonra 1992 yılında PwC firmasına katılmış ve 1997 yılından sonra aynı firmada ortak olarak görev yapmıştır. Maliye Müfettişliği sırasında özel ve kamuya ait işletmelerde vergi incelemelerinde, ayrıca Maliye Bakanlığı’nın çeşitli birimlerindeki teftişlerde görev almış, Maliye Bakanlığı görevlisi olarak bir yıl İngiltere’de mesleki çalışmalar yapmıştır.

Avukatlık unvanının yanı sıra Yeminli Mali Müşavir ünvanı sahibi olan Zeki Gündüz, kariyeri boyunca İYMM Odası, İSMMMO, Mali İdare, yayın kuruluşları, meslek odaları, diğer kurumlar ve PwC tarafından düzenlenen pek çok seminere konuşmacı, eğitimci olarak katılmış, mali konularda birçok komisyonda görev almış ve yayın organlarında çok sayıda makalesi yayınlanmıştır.

Tüm sektörlerde yerel, uluslararası pek çok projede görev alan Gündüz PwC Türkiye İlaç Sektörü Liderliğini, PwC Vergi ve Hukuk Hizmetleri Bölümünde “Transfer Fiyatlamaları”, “Müşteri Eğitimleri” ve “Vergi/Gümrük Uyuşmazlıkları” Grup Liderlikleri rollerini üstlenmiştir.

Mesleki çalışmalar yanında, TÜSİAD Vergi Komisyonu, Şeffaflık Derneği (Transparency International) ve IFA Yönetim Kurulu Üyesi olarak sosyal çalışmalar sürdüren Zeki Gündüz’ün PwC yayını veya aylık ekonomi dergileri eki şeklinde basılmış çok sayıda çalışması mevcuttur.

Zeki Gündüz, İstanbul Barosu’na kayıtlıdır.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Zeki Gündüz, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Zeki Gündüz’ün yazılarından bazılarına erişmek için TIKLAYINIZ.

Kaynak: https://www.gsghukuk.com/tr/ekibimiz/zeki-gunduz.html

 

2 replies »

Yorumunuz için teşekkürler. Vergi Dosyası

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s